Шевченківський марафон до 210-річчя від дня народження Великого Кобзаря

До 210-річчя від дня народження Великого Кобзаря протягом тижня в школі проведений Шевченківський марафон. Педагогами школи  організовані й проведені різноманітні заходи, а саме:

• перегляд вистави лялькового театру “Соловейко в темнім гаї” за творами Т.Г. Шевченка для учнів 1-3-х класів;
  • урочисті уроки “Наш Шевченко” з читанням творів поета для учнів 5-6-х й 7-8-х класів;
  • виставка Кобзарів, інфографіки “Шевченко понад часом”;
  • інтерактивна гра “Шляхами Кобзаря” для учнів 4-х класів;
  • свято Весни “Пам’ятаємо Т.Г.Шевченка й шануємо традиції” для учнів 8-11-х класів;
  • благодійний ярмарок;
  • години спілкування “Тарас Шевченко – геній і пророк українського народу”;
  • участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «#ТГШ210: Таємниця генія Шевченка».

Пройшло 120 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

За наказом Великого Козаря учні нашої школи склали собі план дій: учитися, читати, чужому навчатися й свого не цуратися, й головне  – свою Україну любити!