Весна іде – красу несе
З нагоди свята весни своїми творчими номерами вітали жінок хореографічний колектив «Леді» (СШ№28), Проценко Софія (ЗОШ №30), хореографічний колектив «Каприз» (ЗОШ №26), хореографічний колектив «Дивограй» (СШ №27), дует «Домісольки» (ЗОШ №32), хореографічний колектив «Сідеріс» (ЗОШ №8), хореографічний колектив «Веселка » (СШ №28), а також гурт «Буднітай».
Чудова атмосфера, яка панувала у залі, наповнила серця присутніх весняним настроєм та позитивом. На концерті талановиті виконавці подарували глядачам незабутні враження своїм мистецтвом і талантом. Завдяки наполегливій праці учасників, концерт «Весна іде, красу несе» став неперевершеною подією, яка на довгий час запам’ятається, як святкова вишуканість та радість спілкування.