Навчальні матеріали з математики 5-6 класів Нової української школи для дітей із особливими освітніми потребами

Напередодні зимових канікул колектив школи презентував роботу в рамках проєкту «Навчальні матеріали з математики 5-6 класів Нової української школи для дітей із особливими освітніми потребами». Автором проєкту є Богатирьова І.М., вчителька математики, кандидат педагогічних наук.
Були представлені навчальні матеріали, які дозволяють учням з особливими освітніми потребами більш успішно та комфортно вивчати математику в 5-6 класах. Ініціативу вдалося реалізувати в межах загальноміського конкурсу на отримання грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти.
Роботу по розробці проєкту було розпочато ще у вересні 2022 року, коли в школі стартувало навчання 5-х класів за програмою Нової української школи й вже станом на кінець 2023 року зошити з математики, розроблені для навчання учнів з особливими освітніми потребами, знаходяться в процесі пілотного використання у 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б інклюзивних класах та 6-В спеціальному класі, які навчаються за програмами НУШ. За посібниками працюють учні з особливими освітніми потребами, які навчаються за індивідуальною формою навчання на педагогічному патронажі. Впровадження зошитів та набору моделей залучатимуть дітей до навчання, даватимуть можливість досягати успіхів у навчанні та сприятимуть успішній співпраці між учнями, вчителями та асистентами вчителя під час уроків.
На презентацію навчальних матеріалів завітала заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальниця управління освіти Надія Євчак, яка вручила Грамоти департаменту освіти та гуманітарної політики Саєнко Тетяні, Богатирьовій Ірині, Рохман Юлії, Ляшенко Тетяні, Кріт Інні за успішну реалізацію грантового проєкту 2023 року Черкаського міського голови в галузі загальної середньої освіти «Навчальні матеріали з математики 5-6 класів Нової української школи для дітей з особливими освітніми потребами».
У 2023-2024 навчальному році в Черкаській ЗОШ №8 працює 16 інклюзивних та 4 спеціальних класів, у яких навчаються 78 учнів з особливими освітніми потребами.
За матеріалами сторінки Фейсбук  Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons