Квіти України

Підійшов до завершення сезон казки “Квіти України” – сезон виступів і конкурсів, хвилювань і безмежного щастя. Для деяких дітей – це перший сценічний досвід, а дехто вже актер з досвідом, але жага до перемог не згасає, як не згасають зірки на безмежному небі.
  • 10 листопада 2023 року, міський конкурс читців-декламаторів гумористичних творів та театральних колективів”Казковий листопад” м. Черкаси – ІІ місце;
  • 10 грудня 2023 року, X Всеукраїнський двотуровий мистецький фестиваль- конкурс дитячої та юнацької творчості “Козацький шлях” м. Черкаси – ІІ місце;
  • 21 листопада 2023 року, ІІ Всеукраїнський двотуровий фестиваль- конкурс мистецтв “Український розмай” м. Київ – ІІ місце;
  • 25 листопада 2023 року, ІІІ Міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв “На крилах мистецтва” м. Тернопіль – І місце.
Довгоочікуване І місце в далекому Тернополі, де були представлені виступи не лише з України, наші талановиті дітки посіли І місце. Нагороди ще чекають своїх героїв і вже доставлені в Черкаси.
Але головне, це не перемоги, а багатогранне активне театральне життя, яке загартувало справжніх маленьких українців, навчило витримки і взаємодопомоги, дружити, засмучуватись і щиро радіти перемогам.
Дякуємо Куратовській В.М., натхненниці й керівниці театрального гуртка, Филь І. В., соціальному педагогу та Савченко Н. А. за допомогу організації театрального дійства, батькам – за підтримку!
Разом крокуємо до найголовнішої Перемоги нашої України!