Разом ми наближаємо наша Перемогу!

“Черкаські освітяни вкотре проявили свою патріотичну позицію, підтримавши ЗСУ!
Вчергове заклади загальної середньої освіти міста обʼєднали зусилля та передали військовим два квадрокоптера MAVIC 3, теплі речі, смаколики та дитячі малюнки.
Цього разу колективи закладів уповноважили Тетяна Скорик, Ірина Топчій та Андрій Горай передати зібране нашим захисникам особисто.
Висловлюю щиру подяку колективам Черкаської СШ №3, Черкаської ЗОШ №4, Черкаської ЗОШ №6, Черкаської ЗОШ №8, Черкаської гімназії №9 ім О.М. Луценка, Черкаської СШ №13, Черкаської ЗОШ №26, Черкаської СШ №27, Черкаської СШ №28 ім. Т.Г. Шевченка, Черкаської ЗОШ №30, Черкаської СШ №33 ім. В. Симоненка, Черкаської СШ №20, Черкаської ЗОШ №12, Черкаської приватної школи «Перлина», Черкаської ЗОШ №32.
Окремі слова вдячності хочу висловити колективу Служба у справах дітей Черкаської міської ради (Лариса Кошова), які активно долучилися до акції.
Також черкаські освітяни з подарунками відвідали колектив Словʼянської ЗОШ №15, яка має тривалі дружні стосунки з одним із закладів освіти нашого міста. З початку війни школа працює онлайн, навчання продовжує понад 700 учнів.
Дякую колективам закладів освіти міста за активну позицію!
Все буде Україна!
Слава Україні!”, – так пише на своїй сторінці у Фейсбуці Анастасія Чубіна, заступник міського голови.
Ми дякуємо батькам, учням, педагогам, всім небайдужим, які долучились до волонтерської акції “Зігрій бійця”. Разом ми наближаємо нашу Перемогу!