Подаруй мені зиму

Учні нашої школи долучились до акції “Подаруй мені зиму” з метою зібрати корм для тварин, які постраждали в результаті масштабної агресії росії проти України.

У рамках акції «Подаруй мені зиму» тільки за три тижні було зібрано більше 1,5 тонн корму для поранених та контужених тварин, врятованих на фронті. Цієї осені півтори тони корму уже відправилися туди, де немає супермаркетів, у яких можна придбати корм для тварин, яких рятують і забирають із небезпеки наші хлопці, визволяючи нові території, – зазначають у Черкаському обласному благодійному фонді «Життя», що ініціював акцію та постійно проводить збір кормів для відправки на фронт. Особливо важливо це саме у холодну пору року, коли корм дає енергію боротися з холодом – і, без перебільшень, рятує маленькі життя.

Благодійний фонд Життя акцентує, що до збору корму може долучитися кожен черкасець – і зробити це можна на базі ветеринарної аптеки «Зоотовари» (бульвар Шевченка, 4)