Чому молоко біле?

Чому молоко біле? – дізнавались учні 7-А класу під час екскурсії на “Волошкове поле”.

“Виробником молочної продукції ТМ «Волошкове поле» є Приватне Акціонерне Товариство «Юрія», що дислокаційно розташоване в місті Черкаси. Підприємство, технічно пристосоване для виробництва молочної продукції високої якості у великих обсягах і широкому асортименті” – так прописано на сайті “Волошкового поля”.

А ще там є такі слова: “Щойно починає світати над волошковим полем, прокидається чарівний хлопчик Волошка. Він літає поміж квіточок і волошки розквітають. Час запрошувати корів на соковитий сніданок. Корівки ласують зеленою травичкою, а потім повертаються на ферму, щоб подарувати нам молоко”. І саме в таку казку поринули учні 7-А класу разом із своїми учителями Овчаренко С.М. та Воскресою Н.М. Діти ознайомились з технологіями виробництвом молочних  продуктів та спробували молочних смаколиків. Виявляється, що молоко біле, тому що білок казеїн утворює частинки кулястої форми – міцели, які і забарвлюють молоко в білий колір.

“Смачно, пізнавально, цікаво і корисно!” – такі дитячі враження після екскурсії.

Більше фото за покликанням