Під час виконання бойового завдання загинув випускник нашої школи

Знов трагічна звістка про втрати у нашій шкільній родині… Під час виконання бойового завдання, на Харківщині, загинув випускник 1995 року нашої школи, Кукушкін Олександр Миколайович (ФЕД).
Був членом ГО «Спілка ветеранів ДШВ і військ спецпризначення» й активним учасником проєкту «Будинок ветеранів».
На початку повномасштабного вторгнення став до лав ДФТГ, брав участь в підготовці до оборони Черкас.
У квітні 2022 року пішов служити у ЗСУ (Сили спеціальних операцій). Брав участь у бойових діях на сході України, в лютому 2023 року при виконанні бойового завдання отримав тяжке поранення, після лікування і реабілітації знову повернувся в стрій.
Командир відділення – командир машини 3 розвідувального відділення 1 розвідувального взводу загинув на Харківщині у жовтні 2023 року.
Добрий, світлий спомин про загиблого воїна-захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, однокласників, педагогів, усіх, хто знав його, любив та шанував
Вічна пам’ять Герою! Слава Україні! 🇺🇦