Швидше, вище, сильніше — разом!

Під гаслом  олімпійського девізу ” Citius, altius, fortius — communis”, що означає  «Швидше, вище, сильніше — разом» проведений Олімпійський тиждень у школі, метою якого була пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху.

Протягом тижня вчителями фізичної культури Коломійцем Т.Ю., Гниденком О.Г., Шараєвським Ю.А., Косоговським О.І.  були організовані та запропоновані учням такі активності: малі Олімпійські ігри (1-4, 6 класи), зустріч з представниками Олімпійського комітету й показовий  виступ з фехтування (5 -6 класи),  змагання з футболу (6-11 класи), загальна шкільна руханка й Олімпійський забіг (учні 1-11 класів й педагоги). Протягом тижня учні вивчили нові руханки, які будуть проводитись під час уроків.

Дякуємо всім, хто організував та долучився до Олімпійського тижня!