Наша школа – переможець конкурсу з облаштування освітніх центрів з надолуження знань

Внаслідок війни освітні втрати сягнули великих розмірів. Аби учні отримали знання, протягом серпня у 14 регіонах України, Освітньою Фундацією MriyDiy  проведений конкурсний відбір  серед навчальних закладів України з облаштування освітніх центрів з надолуження знань. Серед 29 переможців для запуску освітніх центрів є наша школа. Йдеться про уроки з математики та української мови для учнів 3 – 10 класів. Заняття будуть проводитися як офлайн, так і онлайн. У межах проєкту  будуть проводитися психологічні тренінги для учнів і навчання педагогів.
Команда буде складатися з координатора, учителя початкових класів, учителів математики та української мови та психолога. Відповідні центри планують облаштувати у Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях. Освічена молодь – це майбутнє України!

Джерело інформації