Удосконалюємо свою грамотність до Міжнародного Дня Грамотності

Цікаві активності, а саме: інтерактивні завдання, логічні вправи, ребуси, кросворди, лексичні задачі, ігри для учнів 1-11 класів проведені у школі до Міжнародного Дня Грамотності.

Міжнародний день грамотності – один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй щорічно,  відповідно до рішення 14-ї сесії ЮНЕСКО 1.141.
Грамотність – свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Однак грамотність для всіх – дітей, молоді та дорослих – ще не до кінця досягнута мета.
Боротьба з неписьменністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності. Незважаючи на помітні успіхи багатьох країн, більше 860 мільйонів дорослих залишаються неписьменними, а більше 100 мільйонів дітей не ходять до школи.
Приємно відчувати, що ми входимо до чотирьох мільярдів грамотних людей всього світу і саме ця думка нас спонукає підвищувати рівень своєї грамотності!

За матеріалами