День Знань

Вже вдруге, в умовах воєнного стану,  стартував новий 2023-2024 навчальний рік. Традиційно, на святковій лінійці,  дітей привітала Саєнко Т.Б., директорка школи, учні-страшокласники й школярі виконали патріотичну руханку.

Сьогодні шкільна родина радо прийняла 54 першокласники (Сердюк В.А., Тригуб А.В., Трояновська О.С. – перші вчителі й Решетняк В.М., Запрягайло Н.О. – асистенти вчителів).

Для 36 одинадцятикласників (Ус О.В., класний керівник) перший шкільний дзвінок звучав востаннє.

Навчальний рік в усіх класах розпочався з першого уроку “Ти як? Повертаємось до школи” з метою налаштування учнів на позитивну зустріч зі школою, друзями, учителями й зняття психологічної напруги.

Наступні уроки для дітей проведені у формі наукового арт-пікніка.

Бажаємо всім педагогам й учням перемоги України у російсько-українській війні, успішного, цікавого та спокійного нового навчального року!

Більше фото за посиланням.