Чекаємо дев’ятикласників у 10 клас

Проведено урочистості з нагоди закінчення школярів 9-х класів. В цьому році свідоцтва про здобуття базової середньої освіти вручено 43 учням  9-А, Б класів, серед них: Рохман Віталіна (9-А) й Хрол Поліна (9-Б) за навчальні досягнення отримали свідоцтва з відзнакою та Сокурець Анастасія (9-Б) закінчила навчальний рік на відмінно. Класними керівниками дітей були Чистік Юлія Юріївна, учитель англійської мови (9-А) та Рохман Ю.М., учитель інформатики та математики (9-Б).

Вітаємо наших дев’ятикласників із важливим етапом у навчанні! У надзвичайно складних умовах воєнного стану, відключення світла й під час тривог ви знайшли резерви й продовжили вчитись!

Школа чекає у 10 клас тих учнів, які продовжать навчання у школі. Бажаємо цікавого та плідного навчання у коледжах і технікумах тим випускникам, які вирішили вступати у інші навчальні заклади для здобуття професії! Дякуємо батькам наших учнів за постійну співпрацю зі школою!