![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342824066_1611820212617387_8452962968018365080_n-225x300.jpg)
Кві 22
Завдяки генератору школу забезпечено безперебійним енергопостачанням у випадку критичних ситуацій
![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342824066_1611820212617387_8452962968018365080_n-225x300.jpg)
Отриманий генератор, допоможе забезпечити безперебійне енергопостачання у випадку критичних ситуацій.
Дякуємо за підтримку Європейській Комісії, Банку крайового господарства та Фонду Міжнародної Солідарності (Fundacją Solidarności Międzynarodowej) та заступниці міського голови Anastasiia Chubina, голові Комісії з питань прийому та розподілу гуманітарної допомоги в міській територіальній громаді, заступниці міського голови Марина Гаркава й директору департаменту Bohdan Belov