Наші учні – за гуманне ставлення до тварин!

У 2023 році Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» проводився VI Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» з метою популяризації та пропедевтики гуманного ставлення до тварин серед учнівської молоді.  На обласний етап Всеукраїнського конкурсу надійшло 85 творчих робіт – відеозвернень за темами «Усинови тварину з притулку», «Не зраджуйте тварин в складні часи».
Серед переможців конкурсу є учні 1-6 класів нашої школи:
  • І місце – Ємельянова Марія (5-А, учитель – Овчаренко С.М.);
  • ІІ місце – Гайдай Маргарита (1-А, учитель – Гудзь Н.П.); Клівак Кіра (1-А, учитель – Гудзь Н.П.); Король Анастасія (1-А, учитель – Гудзь Н.П.); Трохименко Дар’я (1-А, учитель – Гудзь Н.П.); Пилипчук Каріна (1-А, учитель – Гудзь Н.П.);
  • ІІІ місце – Семенуха Єва (1-А, учитель – Гудзь Н.П.); Коцюрба Каріна (1-А, учитель – Гудзь Н.П.); Марунич Єгор (5-А, учитель – Овчаренко С.М.).
  • Грамотою КЗ Черкаський обласний центр роботи з
    обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за активну участь нагороджені: Зайцев Дмитро (5-А, учитель – Овчаренко С.М.); Лавренко Кіра (2-Б, учитель-класовод – Куратовська В.М.); Топчій Єгор (2-Б, учитель-класовод – Куратовська В.М.); Лисенко Мар’яна (2-Б, учитель-класовод – Куратовська В.М.).
Дякуємо нашим учням за розуміння проблем безпритульних тварин й відповідальності за домашніх улюбленців та нашим педагогам за належну підготовку учнів у конкурсі!