Модель ООН – мотиваційна та моделююча гра

Модель ООН – мотиваційна і моделююча гра, що спонукає учнів до пошуку та аналізу інформації, гідного представлення своїх думок на загал. Учні черкаських шкіл отримали можливість, шляхом жеребкування, представити світові країни в різних комітетах. Команда нашої школи гідно представила. Турецьку республіку. В складі делегації в комітетах працювали учні 10-11 класів, а саме: Осадчий Дмитро (Рада
безпеки), Заяць Катерина (Права людини), Малик Діана (ЮНЕП), Зубко Альона (ЮНЕСКО),  Яловенко Валерія (Спеціальні політичні питання), Іванова Катерина (Прес-центр).

Логічним продовженням ділової частини гри став дипломатичний бал, на якому наші учні та учениці продемонстрували свої танцювальні таланти та вміння гідно триматися у публічних місцях.

Дякуємо нашим учням,  Берестовій О.М., учителю історії та Савченко Н.А., педагогу-організатору – керівникам делегації школярів за гідну презентацію нашої школи у Міжнародній імітаційній грі Модель ООН.