Знайомство з українським блокбастером “Мавкою. Лісовою піснею”

У переддень весняних канікул учні 1-11 класів нашої школи скористались чудовою можливістю переглянути український 3D-мультфільмом за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології.

За відгуками учнів, похід у кінотеатр – чудова нагода поринути у казковий світ, замислитись про причини війн, впевнитись в те, що любов може подолати усі непорозуміння і перешкоди, і звичайно, посмакувати поп-корн, випити Кока колу  й поспілкуватись одне з одним поза школою.

Дякуємо всім організаторам походу у кіно та школярам, які долучились до перегляду анімаційної стрічки!

P.S.:  Анімаційна стрічка «Мавка: Лісова пісня» продовжує очолювати український прокат і вже стала найприбутковішим мультфільмом з усіх, які коли-небудь показували в Україні, обійшовши навіть діснеївські блокбастери.