Під білу ковдру снігу у грудні учні школи висадили первоцвіти – квіти Перемоги – цибулинки нарцисів, гіацинтів, тюльпанів і крокусів в рамках благодійного освітнього проєкту #Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, спрямований на озеленення українських шкіл. Сьогодні нашому шкільному подвір’ї розквітли голландські першоцвіти. Тож готуємося до яскравої Перемоги! Дякуємо Елена Трояновская та учням 4-В класу участь у проєкті! Дякуємо Трояновській О.С. та її учням за весняний настрій!
Кві 09