Дякуємо всім учням, батькам, педагогам, працівникам школи, які долучились до збору протизастудних ліків, продуктів, предметів особистої гігієни для наших захисників. Дякуємо найменшим патріотам за чудові малюнки й листи та старшим учням за сплетені браслетики-обереги! Разом – ми сила! Вже завтра наші гостинці будуть прямувати за призначенням. Дякуємо Григорий Константинов за співпрацю за нашою школою!
Бер 12