Маємо переможців І (міського) етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітаємо наших юних дослідниць Рохман Віталіну (9-А), Ємельянову Олександру (10-А) і Боброву Іванну (10-А) та їхніх керівників Рохман Ю.М., Богатирьову І.М., Ніколаєску І. О. й Бузницьку О.М. з трьома першими місцями у І (міському) етапі Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Учениці працювали над темами: “Шляхи подолання тривожності у підлітків під час військового стану”, “Арт-техніки у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами” та “Діджиталізація освітнього процесу під час вивчення природничо-математичних дисциплін” у секціях “психологія” та “педагогіка”. На допомогу учням, батькам та педагогам школярками створені й опробовані математичні бокси та сайти, які мають посилання на шкільному сайті “Скажи тривожності – НІ!” та “Методична скарбничка”