Зимові свята в традиціях нашого народу

Учні 2-А класу взяли участь у щорічному  Всеукраїнському конкурсі “Зимові свята в традиціях нашого народу”  на платформі освітнього проєкту “На Урок”. Конкурс створений для тих учнів, хто щороку з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята та бажають  дізнатися багато нового про українські зимові традиції. Школярі гарно впорались із питаннями про те, хто такий святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування та які ще свята українця зустрічають взимку.

Головною метою конкурсу є мета сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку

Дякую маленьким дослідникам та Шостак Н.А., вчителю-класоводу й Филь І.В., асистенту учителя за активну участь у конкурсі