Як запустити своє бажання-мрію у майбутнє

Як запустити своє бажання-мрію у майбутнє, знає Катерина Маріян, учениця 11-А класу, випускниця нашої школи. Катерина, разом із Саєнко Т.Б., директором школи,  вони отримали запрошення від мера міста Анатолія Бондаренка, для урочистостей з нагоди святкування Останнього дзвоника.
Випускники шкіл міста мали відверту та щиру розмову з мерією міста щодо волонтерства у сьогоднішній непростий воєнний час, коли інші,  випускники шкіл минулих років мужньо тримають оборону та захищають нашу Україну від російських окупантів заради дітей та їхнього мирного майбутнього.
Випускники взяли участь у ініційованому департаментом освіти флешмобі, де кожен мав можливість написати  на стилізованій стелі побажання Україні та створити паперовий літачок із мрією-посланням й запустити своє бажання в майбутнє.
Більше фото за покликанням