Відкрий своє серце

Для нових учнів нашої шкільної родини, які були вимушені покинути свої домівки в результаті російської агресії, організована та проведена зустріч “Відкрий своє серце!” з Лікаркіною О.Г., практичним психологом школи та вчителями й учнями школи. Діти мали змогу поспілкуватись, відвідати заняття гуртка “Солоне тісто”, разом з керівником Оленою Шмиголь виготовити чудові підкови на щастя. Школярі долучилися до традицій нашої школи й вивчили вправи щотижневої загальношкільної руханки разом з учнями 11-А класу Бойченко А. та Ганич А.
Для батьків дітей, практичним психологом, проведена бесіда “Психологiчне травмування дiтей та дорослих,типи реакцiй на подii. Збереження власних фiзичних та психiчних ресурсiв у перioд вiйськових дiй”.
Дякуємо всім організаторам зустрічі! #черкащина_це_україна #відкрий_своє_серце