Вишиванка – душа мого народу!

З метою відзначення Всесвітнього дня вишиванки в Україні, усвідомлення себе українцем, єдності зі своєю нацією, демонстрації самобутньої національної культури, звичаїв, традицій, історії й підтримки юних краєзнавців і народознавців, які збирають, досліджують, вивчають звичаї та традиції свого краю, історію свого народу через українську вишивку проведено міський краєзнавчий флешмоб «Вишиванка – душа мого народу!».

Для учнів Черкаської ЗОШ №8 проведено години спілкування, де обговорено питання з історії української вишиванки, проведено цікаві вікторини, визначено кращих знавців  історії вишиванки. Школярі створили та продемонстрували відео, в яких читали вірші, співали пісні, створювали стилізовані макети та сувеніри, презентували малюнки та власні моделі вишиванок. Фото- та відеозвіти та розміщені на шкільній сторінці Facebook.