Завдяки тобі

До спільного гуманітарного проєкту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради разом з 18000: новини Черкас – «Завдяки тобі» у рамках Національної кампанії подяки військовим та ветеранам  “Завдяки тобі” долучились учні Черкаської ЗОШ№8. Школярі намалювали малюнки та написали листи нашим захисникам з метою підтримки та подяки Збройним Силам України.

Дитячі листи та малюнки є неймовірно цінними мотиваторами і для наших військових, і для суспільства.  Редакція видання 18000: новини Черкас організувала для дітей подарунки – квитки до міського кінотеатру «Україна» на мультфільм та передачу дитячих побажань у листах й малюнках до бійців на фронт. Листи і малюнки, які приносили діти, публікуватимуться на сайті «18000» у спеціальних добірках та сторінці департаменту, а після перемоги буде створено цілу онлайн-бібліотеку та видано друкований варіант. Дякуємо всім учням, батькам та педагогам за участь у акції.

Більше фото за покликанням