Година спілкування з рятувальниками ГУ ДСНС про правила поведінки у військовий час

Рятувальниками Головного управління ДСНС у Черкаській області проведений  єдиний шкільний онлайн-урок про правила поведінки у військовий час для учнів 1-4-х та 5-6-х класів нашої школи.
Діти ознайомились та відпрацювали  алгоритмом дій, коли  лунає сигнал тривоги, як упакувати тривожну валізу та як діяти у ситуаціях при виявленні підозрілих предметів. У ході розмови, дітлахи ставили безліч запитань та розповіли про випадки із власного життя. Для рятувальників стало великою несподіванкою те, що навіть учні молодших класів володіють досить великим обсягом знань і добре орієнтуються в даній проблемній темі. Діти переглянули тематичні відеоролики й отримали відповіді на всі свої запитання.
Більше фото за покликанням