До Міжнародного Дня Землі у 1-11 класах нашої школи проведені години спілкування. Заходи проведені для школярів під гаслом “Не руйнуй гармонії земної!” й були спрямовані на те, щоб кожна дитина змогла відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. День Землі – це заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі. Підсумком заходу стали фотоквести “Любимо, бережемо й поважаємо нашу Землю!”, розміщені на шкільній сторінці Facebook.
Кві 22