Піклуємось про ментальне здоров’я дітей на заняттях групи подовженого дня

Вберегти психічне здоров’я дітей під час війни – сьогодні  важливе завдання для батьків та педагогів. Гра для дитини –  це природний механізм зцілення, можливість зрозуміти реальність,  адаптуватися й відновитись.
Вихователі групи подовженого дня нашої школи Сердюк В.А., Тупота Ю.А., Афоніна Ю.В., Марчук Ю.В., Піскун К.П. на заняттях добирають ігрові вправи для своїх вихованців таким чином, щоб зберегти ментальне здоров’я.  На заняттях діти реалізують свої творчі здібності, що може  протистояти життєвим стресам. Діти розповідають про своїх домашніх улюбленців, виготовляють паперові іграшки, малюють, дізнаються цікаві факти про навколишній світ й найголовніше – спілкуються зі своїми шкільними друзями і своїми педагогами.

Більше фото за покликанням