Батьківські збори за участі представників ювенальної поліції

Представниками  ювенальної  поліції  для батьків учнів 8-11 класів проведені батьківські збори  з просвітницькою метою. На зборах було роз’яснено про кримінальну та адміністративну відповідальність за неправдиві ”мінування” та наголошено про неприпустимість участі дітей в телеграм-чатах й телеграм-каналах, де за необізнаності та своєї легковажності вони стають учасниками гібридної війни.

“Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, чи інших дій, що загрожують безпеці громадян, відповідно статті 259 Кримінального кодексу України, караються позбавленням волі на строк від 2 до 6 років. Якщо об’єктами стали, наприклад, заклади охорони здоров’я, чи школи – від 4 до 8 років. Щонайменше, батьки можуть заплатити штраф, коли на них складуть протокол за статтею 184 КУпАП”.

Джерело інформації