Чемпіони по життю

Учні спеціальних класів (3-В, 4-Г, 7-В), взяли участь у ювілейному тренуванні разом з гравцями команд МСК «Дніпро» з футболу, волейболу, футзалу та регбі, присвяченому першому року роботи благодійного фонду “Чемпіони по життю”.

“Чемпіони по життю” – це благодійний фонд, який спільно з Анжелою Котовою заснували Юрій Гончаров – директор КП “Центральний стадіон” і Богдан Кулинич – чемпіон Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро 2016 року. Протягом року для дітей з особливими потребами проводяться тренування з різноманітних видів спорту з відомими спортсменами з метою соціалізації та залучення до здорового способу життя дітей з інвалідністю.

Щосуботи учні нашої школи учнів нашої школи беруть участь у тренуваннях з футболу в рамках проєкту “Так, я можу!”

Дякуємо організаторам чудового проєкту та Михайлюку П.М., учителю фізичної культури нашої школи за щоденні маленькі кроки наших учнів – шлях до великої перемоги у житті та спорті!

Більше фото за покликанням