Білокрис Артем, учень нашої школи – спортивна гордість нашого міста
![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272337602_1044970039568998_5247453654145666293_n-231x300.jpg)
На засіданні місьвиконкому Анатолій Васильович Бондаренко, міський голова, нагородив юних призерів Чемпіонату Європи з таеквон-до, серед яких був Білокрис А., учень 10-А класу нашої школи, власник чорного поясу І дану. Вітаємо Артема – справжню спортивну гордість Черкас й школи.
Пишаємось й бажаємо подальших перемог!
Про спортивні досягнення Артема можна дізнатись за
покликанням