Зимові свята в традиціях нашого народу

Щороку учнівство з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята. З метою формування цікавості до вивчення народних традицій, допомоги школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку щорічно на сайті ТОВ “На Урок” проводиться дистанційний Всеукраїнський конкурс “Зимові свята в традиціях нашого народу”.

Вчителі Шостак Н.А. та Бряник І.В. долучили учнів 1-А та 5-Б класів до участі у конкурсі й разом багато нового дізнались про українські зимові традиції. Щоб отримати нагороди, учням потрібно було знати, хто такий святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще свята ми зустрічаємо взимку.

Вивчаємо народні традиції й звичаї, адже це одна із багатьох складових ідентичності українського народу.

Більше фото за покликанням