Пишаємось нашими захисниками

До нашої школи завітали представники черкаського осередку “Брати по зброї” – ветерани російсько-української війни, бійці, які бачили в житті найстрашніше – війну. Сьогодні їм було що розповісти учням 9-А, Б класів, а школярі в свою чергу, щиро привітали наших захисників із Днем Збройних Сил України, дякували за службу, вірність присязі, мужність.

Ми точно знаємо, що головний гарант нашої незалежності й головна стримуюча сила для окупанта – наші українські солдати. Саме вони сьогодні захищають Україну від рабства, деспотії і безправ’я, від нових голодоморів, катівень і геноцидів. Вічна пам’ять полеглим й вічна слава живим!

Пишаємось нашими захисниками та віримо, що Україна залишиться єдиною та незламною державною!

Більше фото за покликанням