У “щедрий” вівторок готуємо корм для зимуючих птахів

Учні нашої школи доєднались до міжнародного благодійного руху – #GivingTuesday – “Щедрого” вівторка, яким відзначився Тиждень доброчинності у нашій школі.
За рішенням учнів – членів учнівського самоврядування, у цей день школярі та педагоги принесли до школи пусті пластикові пляшки. Для розкладання ПЕТ-пляшок потрібно  від 450 до 1000 років, але  їх можна здати на переробку й отримати кошти вже зараз. Перероблені ПЕТ-пляшки підуть на сировину, яку можна буде використати вдруге. А одже – ми зменшимо забруднення навколишнього середовища, а отримані кошти будуть спрямовані на закупівлю корму для зимуючих птахів. Готуємося до акції «Нагодуй птахів взимку!» й піклуємося  про оточуюче середовище разом!
Дякуємо всім, хто долучився до акції!
Більше фото за покликанням