![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/262183208_452393671м44123452_n-300x182.jpg)
Лис 30
У “щедрий” вівторок готуємо корм для зимуючих птахів
![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/262183208_452393671м44123452_n-300x182.jpg)
За рішенням учнів – членів учнівського самоврядування, у цей день школярі та педагоги принесли до школи пусті пластикові пляшки. Для розкладання ПЕТ-пляшок потрібно від 450 до 1000 років, але їх можна здати на переробку й отримати кошти вже зараз. Перероблені ПЕТ-пляшки підуть на сировину, яку можна буде використати вдруге. А одже – ми зменшимо забруднення навколишнього середовища, а отримані кошти будуть спрямовані на закупівлю корму для зимуючих птахів. Готуємося до акції «Нагодуй птахів взимку!» й піклуємося про оточуюче середовище разом!
Дякуємо всім, хто долучився до акції!
Більше фото за покликанням