Про історії, які надихають від наших учнів

Наші учні не втомлюються дивувати своїми талантами.  Так Бойченко Анна, учениця 11-А класу, створила відеосюжет на тему “Історії, які надихають (історії про досягнення однолітків)” про спортивні досягнення Білокриса Артема, учня 10-А класу, володаря “чорного поясу”, І дана, чемпіона України та Європи серед юнаків, юніорів та дорослих у 2021 році й представила свою роботу на Національний конкурс Репортер. Тож чекаємо гідної оцінки відеосюжету молодого репортера, журналіста, відеорежисера – нашої одинадцятикласниці. В разі перемоги у Анни буде можливість отримати круту можливість — поспілкуватися з топовими журналістами країни у Києві та створити з ними спільний матеріал для відомих медіа. Тримаємо кулачки й бажаємо успіхів!

Організаторами конкурсу є: Фільтр.Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), ING Bank, Посольство Швеції в Україні, медіапартнерами: Громадське телебачення, Суспільне, Куншт, Детектор медіа, Texty.org.ua. за інформаційною підтримкою: Міністерство освіти і науки України, Career Hub, Семиярусна гора