Проведено І (шкільний) етап XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У І (шкільному) етапі XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяло активну участь близько 75 осіб.

Учні 5 – 11 класів виконали творчі роботи про життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка. Проведено виставку учнівських  малюнків в «Світ поезій Т.Г. Шевченка» учнів 5-6-х класів та літературна вікторина «Кобзар у нашому житті» для учнів 7-9 класів. Учні початкових класів декламували поезії Тараса Шевченка.

Щорічно конкурс проводиться  з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.