Вітаємо переможців “Казкового листопада”

Традиційно, наші учні учасники та переможці щорічного міського конкурсу читців-декламаторів гумористичних творів та театральних колективів «Казковий листопад», який проводить КУ «Центр дитячої та юнацької творчості». Цей рік також є переможним для всіх наших школярів, які взяли участь у конкурсі.

Вітаємо переможців:

• І місце – Дудник Б. (1-Б), Жикулін Г. (1-Б), номінація “читці гумористичних творів”, вікова 6-10 -років,  Куратовська В.М., учитель початкових класів;
  • ІІ місце – театральний колектив “Казкограй” (учні початкових класів), вікова 6-10 -років,  керівник – Куратовська В.М., учитель початкових класів;
  • І місце – Демченко Д. (6-Б), номінація “читці гумористичних творів”, вікова 11-14-років,  Патюкова О.В., учитель української мови та літератури;
  • І місце – Савченко А. (7-А), номінація “читці гумористичних творів”, вікова 11-14-років,  Ус О.В., учитель української мови та літератури;
  • ІІ місце – Рохман В. (8-А), номінація “читці гумористичних творів”, вікова 11-14-років,  Ус О.В., учитель української мови та літератури.

Музичний супровід виступів дітей забезпечено Боровик Я.А., педагогом-організатором.

Пишаємось нашими учнями та педагогами, дякуємо батькам наших учнів за участь у житті школи! Бажаємо подальших успіхів!

Більше фото за покликанням