На канікулах – час для інтерактивної мандрівки-онлайн «Мандрівникам належить світ!»

Протягом осінніх канікул з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму учні школи здійснити дивовижну онлайн-подорож цікавими та незвичними об’єктами світу.  До  Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Мандрівникам належить світ!» освітнього проєкту «На Урок», учителем географії Бряник І.В., долучені школярі 6-9 класів.  Протягом розв’язання неймовірно цікавих завдань діти отримали багато корисної інформації та  дізнались про дивовижні туристичні локації різних країн усе те, що надихає мільйони мандрівників знову і знову залишати домівку та вирушати назустріч пригодам.

А ви знаєте основну заповідь справжнього туриста?

Не беріть нічого, крім відзнятої фотографії,

Не залишайте нічого, крім слідів ніг,

Не марнуйте нічого, крім часу.

Сідні Шелдон «Піски часу»

Вітаємо переможців конкурсу:

• І місце – Сторчоус М. (6-А), Кужман Б. (6-А), Півня О. (6-Б), Трофімова І. (9-А);
  • ІІІ місце – Черненко С. (7-Б)