Година спілкування “Слава – Україні! Героям – слава!”

Години спілкування “Слава – Україні! Героям – слава!” для учнів 1-11-х класів проведені з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України, Українського козацтва, християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці та 79-ту річницю створення Української повстанської армії – військово-політичної формації українського визвольного руху.

Учні  вшанували мужність та героїзм захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, адже захист своєї батьківщини від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним принципам будь-якої країни – благородна справа, яка вимагає від людей сміливості, честі і відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Більше фото за покликанням