Козацькі розваги

Напередодні Днів захисників та захисниць України й Українського козацтва на уроках фізичної культури проведені естафети “Козацькі розваги”.
Учні старших класів змагалися в силових вправах, а саме: демонстрували вміння у метанні гранат, підтягуванні, підніманні штанги й гирі, вправи на перекладині тощо. Новий шкільний рекорд  показав Шутюк В, (11-А) – метання гранати Ф1 з результатом 54 метри. Гордієнко В. (9-А) визнаний найсильнішим учнем школи, який 20 разів підняв гирю вагою 16 кг.
Учні початкових класів мали змогу продемонструвати свої спортивні уміння у веселих естафетах.
Дякуємо Косоговському О.І., Гниденку О.Г., Михайлюку П.В., вчителям фізичної культури та захисту України за організацію та проведення спортивних змагань.
Більше фото за покликанням