Інтегрований урок для вчителів від учнів

Педагогів школи з нагоди Дня Вчителя учні привітали чудовою святковою програмою “Інтегрований урок для вчителів від учнів”: запальним танком від хореографічного колективу “Sideris” (керівник – Дунаєвська О.Г.), мелодійними піснями вокального колективу “Voises” (керівник – Боровик Я.А.), дотепними та інтелігентними мініатюрами команди КВН “Базар-Вокзал” (керівник – Боровик Я.А.), відеопривітанням від юних журналістів та Web-дизайнерів (керівники – Патюкова О.В., Рохман Ю.М.) та членів ради учнівського самоврядування (президент школи – Іванова Катерина).

Всі святкові заходи проведені з дотриманням санітарних правил в умовах адаптаційного карантину.

Дякуємо всім педагогам та учням, які долучились до створення концертної програми й подарували нашим вчителям радісні та щасливі моменти.

Більше фото за покликанням