Про першовересневі свята

День знань для учнів нашої школи розпочався святковою лінійкою для першокласників й учнів 11 класу з традиційним першим дзвоником, інтерактивними святами-виставами з Фіксиками від лялькового театру для учнів 2-4-х класів, святом-руханкою для учнів 5-10-х класів. В цей день проведені перші уроки, присвячені 30-річчю Дня Незалежності України “Україна – це ми!” та інтегровані уроки-квести. Учні побували на екскурсіях в бібліотеках, по визначних місцях міста й в аеропорту та подивились захопливий мультфільм в кінотеатрі “Україна”. Цікаві фото на згадку про цей день учні зробили у фотозоні.

Навчальний рік розпочався нестандартно, але цікаво й захопливо! Бажаємо учням, батькам та вчителям незабутнього навчального року!

Дивіться фотозвіт про всі за покликанням