Шаную воїнів, біжу за героїв України

Літо проведене з користю! Сапетко Анастасія, учениця 3-Б класу  брала участь в благодійному екстремальному забігу X Challenge. “Підтримка духу заради підтримки життя.” 3 км + 15 перешкод.
28 серпня 2021 року Комунальною установою Черкаської обласної ради Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всiх” за участю, з допомогою та у співпраці з іншими установами і організаціями був проведений обласний забіг в рамках Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”.
Забіг був організований з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян, об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молоді та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв України. 💙💛
Дякуємо Софійці за патріотизм та її батькам за належне виховання дітей!