Про серпневу педраду

На серпневому засіданні педагогічної ради колективу школи були відзначені дипломами та подяками вчителі за творчу роботу протягом попереднього періоду , привітали нових педагогів, які долучилися цьогоріч до колективу, підвели підсумки попереднього навчального року та визначили пріоритетні напрями діяльності та розвитку на 2021/2022 навчальний рік,  обговорили й затвердили низку організаційних  питань. Зокрема, особливу увагу приділили аналізу результатів ЗНО і пошуку шляхів покращення результатів, роботу в умовах НУШ, затвердження стратегії розвитку школи, розвитку школи за STEM-напрямом, про безпеку дитини в закладі, про запровадження електронних щоденників та журналів, про роботу з обдарованими дітьми та запровадження нової системи харчування, про затвердження освітньої програми тощо. Усі питання порядку денного підтримали одностайно. Педагогічна рада – день другий – пройшов плідно та творчо.
Більше фото за покликанням