#Тиуменеєдина

Учні нашої школи активно долучились до всеукраїнського флешфмобу #тиуменеєдина, а саме: створили відеоролики, в яких говорили про свою любов до рідної країни, проводили віртуальні екскурсії “Мандруючи місцями України”, читали поезії відомих українських поетів та власні вірші, малювали й презентували свої малюнки.
У шкільному марафоні до 30-річчя до Дня народження України взяли участь учні 1-А, 3-А, В, 4-А, Б, 5-А, 6-А, Б, В, 7-А, Б, 8-А, Б, 9-А, Б, 10-А, 11-А класів.
Вітаємо тебе, наша Україно, з Днем твого народження! Нехай у цей день наші серця наповнюються гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, життя у злагоді та мирі! Нехай кожен день наближає нас до Перемоги!
Більше фото за покликанням