Побажання нашим випускникам

Випускний вечір для 17 учнів 11-А класу нашої школи сповістив про успішне завершення важливого в житті шкільного етапу та початок дорослого життя.

Дорогі наші випускники! В цей бентежний, але веселий та водночас сумний день, випускний 2021, вітаємо вас та ваших батьків з початком нового, дорослого життя. Ми завжди будемо вас пам’ятати та чекати на ваші візити. Випускний 2021 – це лише початок вашого цікавого життя. На вас чекають університети життя та інститут побудови власної сім’ї. Бажаємо, щоб ви завжди пам’ятали, що ви – майбутнє нашої країни! На вас лежить велика відповідальність, проте ми у вас віримо!Головне – не бійтеся! Йдіть до своєї мрії! Завжди слухайте своє серце! Бажаємо вам, щоб ви йшли за своїм покликанням, за тим, що обрала ваша душа. Попереду на вас чекає багато пригод та випробувань. Хай кожен з вас досягне своїх цілей!