Наш “Діалог” у Верховній Раді України

26 червня учні 10-А класу – Черкаської ЗОШ №8, найактивніші члени дебатного клубу “Діалог”, разом із своїми вчителями Берестовою О.М. та Чистік Ю.Ю., стали учасниками екскурсії до Верховної Ради України. Подія супроводжувалася цікавим та пізнавальним квестом в стінах ВРУ, мандрівкою Урядовим кварталом та, звичайно ж, фотосесією. Поїздка стала можливою завдяки сприянню заступника голови Черкаської обласної ради Романа Володимира Сущенка та заступниці міського голови Марини Олександрівни Гаркавої. Роман Володимирович поспілкувався із дітьми з різних куточків Черкащини, довівши, що політики в нашій державі завжди відкриті до діалогу.

Дякуємо за цікаву і змістовну мандрівку! Діти та педагоги у захваті! Дякуємо директору Черкаської ЗОШ№ 8 Саєнко Тетяні Борисівні за можливість взяти участь у такій цікавій події!