Прояви учительські здібності

У Всеукраїнському  конкурсі “Прояви учительські здібності” “Школи майбутнього вчителя математики, організованого кафедрою математики та методики навчання математики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь учні 7-11 класів з різних куточків України.
Конкурс проводився для учнів 7-11 класів і проходив у два тури. Призові місця вибороли 11 учасників з Житомирської, Дніпропетровської, Черкаської, Запорізької областей, серед яких є і наш учень Трофімов І. (8-А), якого підготувала Богатирьова І.М., учитель математики. Конкурсанти змагалися у перевірці контрольних робіт з математики, алгебри і геометрії віртуальних учнів 5-7 класів, шукали й аналізували помилки, моделювали завдання для корегування виявлених прогалин у підготовці віртуальних учнів, міркували з приводу способів і засобів забезпечення академічної доброчесності в освітньому процесі з математики в школі.
Вітаємо Трофімова Іллю (8-А) та Богатирьову І.М., вчителя математики з ІІ місцем та бажаємо подальших перемог!