Настанови для “пізнайок”

На останньому занятті “пізнайок” – майбутніх першокласників нашої школи очікував приємний та несподіваний сюрприз. Випускники початкових класів – учні 4-А, Б класів, разом із Куратовською В.М. та Шостак Н.А., вчителями -класоводами, привітали малечу яскравими метеликами, виготовленими власноруч,  з настановами та солодкими смаколиками. Діти, мов метелики, прилітають в наше життя, залишаючи яскравий слід , і відлітають з новими знаннями, почуттями і емоціями та досвідом.   Входини до школи відбулися напередодні Великодня, тому заняття для дошкільняток були особливо цікавими і захопливими. Чарівний кошик з писанками подарував діткам веселу гру “Котилася писаночка”.

А  ми чекаємо наших першачків восени з допитливими оченятами та готових до нових відкриттів.